وردپرس, سئو
nojooyan.com

سایت نوجویان

سایت آموزشگاه موسیقی نوجویان، یک سایت خبری، آموزشی می باشد. این سایت با هدف معرفی آموزشگاه نوجویان و جذب هنرجو به وسیله سئو شروع به فعالیت کرد.

تاریخ شروع پروژه

نوع سایت

13 تیر 1396
آموزشی، خبری
آموزشگاه موسیقی نوجویان
آموزشگاه موسیقی موبایل

کاملا ریسپانسیو

سایت "آموزشگاه موسیقی نوجویان" که به صورت ریسپانسیو طراحی شده است، دارای اهمیت بسیاری در جنبه سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) است. سایت‌های ریسپانسیو در سئو عوامل مهمی را تأثیر می‌دهند. با رعایت موارد زیر، سایت "آموزشگاه موسیقی نوجویان" می‌تواند برای سئو بهتر عمل کند:
  1. تجربه کاربری بهتر: سایت ریسپانسیو تجربه کاربری بهتری برای کاربران ارائه می‌دهد. با تطبیق خودکار با دستگاه کاربر، سایت به طور انعطاف‌پذیر به اندازه صفحه نمایش هر دستگاه تنظیم می‌شود. این امر باعث ایجاد تجربه کاربری مطلوب و بهبود روند مشاهده محتوا توسط کاربران می‌شود.
  2. سرعت بارگذاری سریع: سایت‌های ریسپانسیو به عنوان یکی از عوامل مهم سئو، دارای سرعت بارگذاری بالا هستند. این موضوع باعث بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌شود. با کاهش زمان بارگذاری صفحات، کاربران بیشتر به سایت جذب می‌شوند و نرخ خروج کمتری دارد.
  3. محتوا بهتر قابل دسترسی است: با استفاده از طراحی ریسپانسیو، محتوا به صورت بهینه و درست در همه دستگاه‌ها قابل دسترس است. این امر باعث می‌شود که محتوا بهتر قابل خواندن و مشاهده شود و کاربران بدون مشکل به محتوا دسترسی پیدا کنند.
  4. تجربه کاربری سئوی بهتر: سایت‌های ریسپانسیو تجربه کاربری سئوی بهتری را به کاربران ارائه می‌دهند. با توجه به اینکه گوگل و سایر موتورهای جستجو از تجربه کاربری به عنوان یکی از عوامل سئو در نظر می‌گیرند، سایت ریسپانسیو باعث افزایش شانس نمایش در رتبه‌بندی بالا در نتایج جستجو می‌شود.
  5. رفاه و کارآیی در مدیریت: ساختار وردپرس و قابلیت‌های المنتور به شما کمک می‌کند تا به راحتی و بدون نیاز به دانش فنی عمیق، محتوا و بخش‌های سایت را مدیریت کنید. این امر باعث افزایش راحتی و کارآیی در مدیریت سایت می‌شود.

در نتیجه، استفاده از سایت وردپرسی و ریسپانسیو برای "آموزشگاه موسیقی نوجویان" می‌تواند بهبود قابل توجهی در سئو و تجربه کاربری ایجاد کند.

ساخته شده با وردپرس

آموزشگاه موسیقی نوجویان، واقع در دو شعبه جنت آباد و ستارخان یکی از قدیمی ترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران می باشد. این سایت با هدف معرفی خود بوسیله سئو شروع به کار کرد.
پیاده سازی این سایت بر بستر وردپرس، توانست با سرعت بالا تمامی امکانات مورد نیاز سایت را پیاده سازی کرده و در موتورهای جستجوی گوگل نیز رتبه خوبی کسب نماید.
از مزایای پیاده سازی سایت آموزشگاه موسیقی نوجویان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. انعطاف‌پذیری بالا: با استفاده از وردپرس و افزونه‌های متنوع آن، می‌توانید سایت خود را به طور کامل سفارشی‌سازی کنید و از قابلیت‌ها و امکانات مختلف آن بهره‌برداری کنید. این امر به شما اجازه می‌دهد تا طراحی و نمایش مطالب خود را به نیازهای خاص سایت آموزشی یا خبری خود تنظیم کنید.
  2. قابلیت برقراری ارتباط با کاربران: سایت‌های آموزشی و خبری باید ارتباط مستقیم با کاربران خود برقرار کنند. وردپرس با قابلیت‌هایی مانند سیستم نظرات، فرم‌های تماس و ابزارهای اشتراک‌گذاری اجتماعی به شما این امکان را می‌دهد که با کاربران در ارتباط باشید، نظرات آن‌ها را دریافت کنید و از بازخوردهای آن‌ها برای بهبود محتوا و خدمات خود استفاده کنید.
  3. بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو: وردپرس با ساختار خود و استفاده از پلاگین‌ها و افزونه‌های بهینه‌سازی سئو، به شما کمک می‌کند تا سایت خود را بهینه کنید و در موتورهای جستجو رتبه‌بندی بهتری داشته باشید. این امر باعث افزایش نمایش سایت شما در نتایج جستجو می‌شود و ترافیک آموزشگاه موسیقی یا سایت خبری شما را افزایش می‌دهد.
nojooyan-wordpress
بهینه سازی سایت وردپرسی

افزایش سرعت سایت

یکی از اقدامات اولیه در سئو یک سایت، بهینه سازی سرعت و زمان لود سایت می باشد.

سایت آموزشگاه نوجویان با سرعت لود زیر 2.5 ثانیه یک سایت سبک با سرعت لود مناسب است که براحتی برای کاربران سایت لود شده و همچنین با سرعت و حجم کم توسط ربات های گوگل قابل مشاهده می باشد.

سئو سرعت سایت

پروژه سئو سایت نوجویان با هدف معرفی سایت در منطقه غرب تهران و همچنین دریافت بازدید مناسب در سال 1400 شروع شد.

ارتقای سئو این سایت با لینک سازی داخلی، رفع ایرادات فنی و همچنین تولید محتوا مناسب پیش برده شد تا جایی توانست پس از یک سال در کلمات کلیدی اصلی خود به جایگاه هدف رسیده و همچنین بازدید و کلیک مناسبی را از سمت گوگل دریافت کند.

 

پروژه سئو سایت نوجویان
مقایسه میزان کلیک و بازدید سایت نوجویان در سه ماهه مشابه در سال های 1401 و 1402