دیجیکالا

دیجیکالا قیمیت را فدا کرد….!!!!

چندی پیش برای خرید یک بند دوربین فانتزی در فروشگاه­های اینترنتی چرخی زدم که در نهایت به فروشگاه اینترنتی نگاه که به صورت تخصصی فروش لوازم جانبی دوربین دارد رسیدم که با قیمیت معقول 38 هزار تومان بند دوربینی را پیدا کردم اما به علت پستی بودن و نامشخص بودن زمان ارسال ترجیح دادم که کمی صبر کنم تا اینکه امروز پیامکی در خصوص 11 سالگی دیجیکالا و تخفیف 85 درصدی و کد تخفیف یکبار مصرف به دست ام رسید گفتم بهتره سری بزنم تا شاید بتونم چیزی که می­خوام رو با قیمیت پایین تر پیدا کنم که با قیمیت نوجومی 70 هزار تومان مواجه شدم!!!!

با مقایسه­ ی محصولات دیگر با سایت­های دیگه کم کم متوجه شدم که تقریبا دیجیکالا در بیشتر اکثر محصولات اش بیشترین قیمیت را در بین دیگر فروشگاه های اینترنتی دارد!!!

تفاوت قیمیت محصولات دیجیکالا

این در حالی است که یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت و شهرت دیجیکالا قیمیت­های معقول در بین فروشگاه­های اینترنتی و حتی برخی مراکز خرید بود اما چندی ست که هدف اصلی خود فاصله گرفته و با سو استفاده از حسن محبوبیت و اعتماد بالای کاربران به این فروشگاه قیمیت­های محصولات خود را بالا برده.

دیجیکالا که به گفته ی موسسین خود با هدف “داشتن یک وب ‌سایت با اطلاعات وسیع و نقدهای کامل از محصولات الکترونیکی، و در کنار آن، ارائه یک تجربه خرید خوب به مشتری بود” از سال 85 فعالیت خود را شروع کرد و توانست در سال 92 ، 85 درصد از سهم خرده فروشی های انلاین را به خود اختصاص داد ، دلایل موفقیت دیجیکالا بررسی کامل محصول ، قیمیت مناسب ، ضمانت بازگشت کالا ، ضمانت اصل بودن و ارسال رایگان بود که تجربه ی خرید جدیدی را برای کاربران ایرانی فراهم کرد.

یکی از مهم ترین تعهدات این شرکت تضمین بهترین قیمیت محصول در بین خرده فروشان آنلاین است تعهدی که چند سالی است توسط مدیران شرکت فراموش شده و در پی آن طولانی شدن زمان ارسال محصول و همچنین وجود نقص در کالا ها و در پی آن پشتیبانی ضعیف از مشتری و رشد روز افزون فروشگاه های اینترنتی ، تلگرامی و همچنین اینستاگرامی مطمئنا ضمینه را برای افول دیجیکالا فراهم خواهد کرد.

تعهد قیمیت دیجیکالا

البته امیدواریم که مسئولین شرکت هر چه زودتر به فکر افتاده و با کاهش قیمیت و افزایش خدمات پشتیبانی از مشتری تجربه ی خوب خردید از دیجیکالا را مانند گذشته به مشتریان خود بازگردانند.

در زیر چند نمونه از تفاوت قیمیت های دیجیکالا با دیگر فروشگاه های اینترنتی را می توانید مشاهده نمایید.

شما هم می توانید تجربه های خود را از خردیدهای آنلاین با ما به اشتراک بگذارید

پرولاگ در مقاله ی بعدی خود به بررسی یکی از دلایل افزایش قیمیت و زمان ارسال محصولات دیجیکالا می پردازد.

[post-views]

پیشنهاد من به شما