دانلود کتاب

دانلود Ebook Foundations – آموزش ساخت کتاب های الکترونیک

کتاب الکترونیک یا ئی‌بوک (E-book) کتابهایی هستند که به شکل پرونده‌های دیجیتال تولید و خوانده می‌شوند. کتاب‌های الکترونیکی صرفاً نسخه‌های الکترونیکی مطالب مکتوب نیستند، بلکه می‌توانند علاوه بر‍ متن و تصویر، فیلم، صوت و پویانمایی را نیز شامل شوند. ایبوک‌ها توسط نمایشگر رایانه یا سایر وسایل الکترونیکی خوانده می‌شوند. اگرچه گاهی اوقات ایبوک را به عنوان «نسخه الکترونیکی یک کتاب چاپی» تعریف می‌کنند اما بسیاری از ایبوک‌ها قبلا چاپ نشده‌اند. تولید و فروش تجاری ایبوک‌ها برای کتابخوان‌ها است. با این وجود از ابزارهای دیگری نیز برای خواندن ایبوک‌ها استفاده می‌شود مثل رایانه رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت، تلفن هوشمند.
در دوره آموزشی Lynda Ebook Foundations به معرفی و ساخت کتاب های الکترونیک تحت اشکال مختلف مانند پی دی اف، کیندل و… با استفاده از نرم افزارهایی همچون ادبی این دیزاین می پردازیم.

دانلود کتاب

کتاب الکترونیک یا ئی‌بوک (E-book) کتابهایی هستند که به شکل پرونده‌های دیجیتال تولید و خوانده می‌شوند. کتاب‌های الکترونیکی صرفاً نسخه‌های الکترونیکی مطالب مکتوب نیستند، بلکه می‌توانند علاوه بر‍ متن و تصویر،فیلم، صوت و پویانمایی را نیز شامل شوند. ایبوک‌ها توسط نمایشگر رایانه یا سایر وسایل الکترونیکی خوانده می‌شوند. اگرچه گاهی اوقات ایبوک را به عنوان «نسخه الکترونیکی یک کتاب چاپی» تعریف می‌کنند اما بسیاری از ایبوک‌ها قبلا چاپ نشده‌اند. تولید و فروش تجاری ایبوک‌ها برای کتابخوان‌ها است. با این وجود از ابزارهای دیگری نیز برای خواندن ایبوک‌ها استفاده می‌شود مثل رایانه رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت، تلفن هوشمند.
در دوره آموزشی Lynda Ebook Foundations به معرفی و ساخت کتاب های الکترونیک تحت ا

شکال مختلف مانند پی دی اف، کیندل و… با استفاده از نرم افزارهایی همچون ادبی این دیزاین می پردازیم.

سرفصل های دوره آموزشی Lynda Ebook Foundations:
– پیدا کردن، دانلود و خواندن کتاب های الکترونیکی رایگان
– انتخاب قالب مناسب برای کتاب خود
– ساخت EPUB های قابل انعطاف و EPUB های ثابت
– استفاده از ابزارهایی نظیر Word، Sigil، Calibre، Jutoh، Pages، PubCoder و InDesign
– اضافه کردن انیمیشن و تعاملی مانند دکمه های قابل کلیک
– ایجاد کتاب های الکترونیکی برای روشن شدن
– یادگیری جوانب مثبت و منفی کتاب الکترونیکی PDF
– ایجاد کتاب الکترونیکی با قابلیت تبدیل و چند لمسی با iBooks نویسنده

 

[post-views]

پیشنهاد من به شما